Заявка учасників на KievOPEN-2016

Вперше на KievOPEN заявка учасників проводиться через європейську систему на сайті http://www.orienteeringonline.net.
Це зручна заявка не тільки для організаторів, а й для учасників змагань з орієнтування. Індивідуальна заявка на KievOPEN 2016, після реєстрації на сайті orienteeringonline, займе не більше 2-х хвилин, і дозволить в подальшому швидко і зручно заявлятися на будь-які міжнародні змагання.
Групову заявку представники команд заповнять, теж, досить швидко. В індивідуальній реєстрації кожного спортсмена необхідності немає. Представнику команди або клубу, досить зареєструватися самому, і створити клуб, в який можна додати будь-яку кількість спортсменів для заявки на KievOPEN-2016. Для цього потрібно зробити кілька кроків (оригінал інструкції англійською мовою http://www.orienteeringonline.net/Help/HowToAddMembersToClub.aspx): – представник клубу реєструється на сайті http://www.orienteeringonline.net.
– Зайти в Мій профіль;
– Далі вибрати Клуб (або створити новий, за умови, що Ваш клуб раніше не був зареєстрований на даному сайті);
– Далі Додати нового учасника.
Після додавання всіх учасників клубу, представник переходить безпосередньо до заявки на KievOPEN 2016 – http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2863. І вибирає всіх спортсменів, які візьмуть участь в даних змаганнях.
Обов’язковою умовою для всіх учасників при заявці, є заповнене поле Представник! Якщо ви заявляли індивідуально, будь ласка, впишіть в це поле «самостійно».
Оплата участі також буде відзначена в таблиці заявки.
До зустрічі на KievOPEN 2016!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *