Відповідальність за здоров’я спортсменів

Увага! Обов’язково ознайомитися!

Перед тим як брати участь у спортивних змаганнях, кожен спортсмен має відповідально поставитися до свого здоров’я, піклуватись про гарне самопочуття, пройти необхідні медичні обстеження та переконатись, що спорт буде приносити лише користь.

Ми просимо вас уважно ознайомитися з текстом доданого документа. До участі в змаганнях KievOPEN-2017 будуть допущені тільки ті спортсмени, які підпишуть даний документ.

– Якщо у вас є можливість роздрукувати та підписати документ завчасно, будь ласка, зробіть це. На мандатній комісії ви зможете його швидко обміняти на номер учасника і продовжити підготовку до старту. Завантажити документ

– Якщо у вас немає можливості підписати документ завчасно, ми надамо вам друковану копію на мандатній комісії. Відразу після підписання, документ можна буде обміняти на номер учасника.

– Ви можете заповнити такий документ особисто (за умови самостійної заявки) або оформити групову заявку від команди. Для учасників, які не досягли 16 років, обов’язковим є підпис одного з батьків або тренера-представника.

Ми дуже розраховуємо на ваше відповідальне ставлення до спорту і бажаємо всім вдалих стартів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *