KievOPEN-2015 — пост-реліз

ALK_17143-4 жовтня 2015 року в Києві відбулися III відкриті змагання зі  спортивного орієнтування KievOPEN-2015.
У змаганнях KievOPEN-2015 взяли участь більш ніж 450
людей з України, Білорусі, Франції, Норвегії та Фінляндії.

Спортивне орієнтуровання – вид спорту, що відомий та популярний у всьому світі. Переваги очевидні: почати займатися можна в будь-якому віці, спорт надає унікальне поєднання фізичних навантажень та інтелектуальної діяльності, а також дарує «легкий старт» — все, що потрібно для першого тренування – компас та карта. У Скандинавських країнах такі змагання збирають від 10 до 25 тисяч учасників зі всього світу.

Щоб зробити цей вид спорту більш відомим та популярним в Україні, в 2013 році група активістів вирішила організувати змагання європейського рівня в Києві – KievOPEN. У 2015 році окрім спортсменів,  83 людини вперше познайомилися з цим видом спорту, стартувавши у категоріях OPEN та OPEN Діти.

У 2015 році змагання проходили у 2 етапи: 3 жовтня учасники пробігли середню дистанцію в лісництві «Бортничі», а 4 жовтня боротьба на спринтерський дистанції розгорнулась у мальовничому парку «Наталка» на Оболонській набережній.

Ці 2 дні змагань стали не тільки приводом перевірити свої сили професійним спортсменам, але і провести час з усією родиною на природі та з користю для багатьох киян. Окрім задоволення від проходження дистанцій, всі учасники отримали пляшку природньої мінеральної води Моршинська, котра допомогла всім учасникам бути у чудовій фізичній формі.

В найбільш престижній та технічно складній категорії 21-Еліта переможцями стали Ольга Слута та Олександр Марчук. Окрім пам’ятних призів и дизайнерських букетів від салона Viscaria, переможці також отримали грошові винагороди.

Вперше в Україні на змаганнях зі спортивного орієнтування відбувалась відео-фіксація з повітря за допомогою квадрокоптера. Кадри, відзняті Максимом Крячко, увійшли до фінального ролика про змагання.

Наступні змагання KievOPEN відбудуться у 2016 році. Будемо раді бачити як досвідчених спортсменів, так і тих, хто тільки починає знайомитися зі спортивним орієнтуванням!

Шукайте нас в соцмережах: FACEBOOK   VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *